تاریخچه

شرکت همراه خودرو سایپا از سال 1390 تاسیس شده و فعالیت خود را به طور حرفه ای و تخصصی در حوزه قطعات خودرو آغاز کرد.

 

این شرکت از ابتدا با هدف عرضه انبوه قطعات با کیفیتی که مورد نظر مشتریان است با برند “سیپارت” و “سایپارت”   وارد بازار بزرگ قطعات خودرو شد. شرکت همراه خودرو در این مدت تلاش کرده که علاوه بر افزایش سطح کیفی محصولات حتی در نحوه بسته بندی و ثبت یک برند خوشنام موفق عمل کند و اینک پس از 9 سال ، شبکه فروش و توزیع شرکت به سطحی از توفیق دست یافته که نشان می دهد تا حد زیادی در تحقق اهداف خود موفق بوده و در جلب رضایت مشتریان به نحوی عمل کرده که با یک نظرسنجی ساده هم این توفیق بزرگ عیان می شود.
برنامه های بلند مدت و اهداف کلان شرکت همراه خودرو سایپا به عنوان یک شرکت قدرتمند در حوزه توزیع قطعات یدکی، همسو با اهداف استراتژیک و کلان گروه در سال ۹۹ به شرح ذیل استقرار یافته تنظیم ، تداوم و تحقق آن در اولویت برنامه های مدیران و کارکنان شرکت قرار گرفته است :

•    توسعه سبد محصولات در پلتفرم‌ های متنوع داخلی و خارجی
•    توسعه فروش از طریق ورود به بازارهای جدید خارج از شبکه توزیع گروه
•    ورود به حوزه بازرگانی خارجی
•    ارتقای کیفیت محصولات و خدمات
•    تمرکز بر ارتقای رضایت مشتریان و ذینفعان
•    حمایت از تولید کنندگان و تامین کنندگان داخلی
علاوه بر فعالیت شرکت در حوزه توزیع قطعات یدکی سال 1399 برای شرکت همراه خودرو سایپا با یک تحول بزرگ آغاز شد و اول اردیبهشت شبکه بسته بندی که زیر نظر مجموعه سایپا لجستیک بود از آن مجموعه جدا و در حضور مدیران عامل دو شرکت ادغام شد
در پی این تحول بسته بندی قطعات کل گروه سایپا نیز به شرکت همراه خودرو واگذار گردید و از این پس شرکت همراه خودرو سایپا متولی بسته بندی تمام شرکت های گروه سایپا خواهد بود.
واگذار کردن شبکه بسته بندی به شرکت همراه خودرو نیز می تواند موجب شود که شرکت همراه خودرو قدرتمندتر از قبل در عرصه تولید و بسته بندی و توزیع قطعات به مصرف کنندگان عزیز خدمات شایسته ارائه دهد.
برنامه‌های توسعه ای از قبیل مکانیزاسیون فرآیند بسته بندی، فروش اینترنتی قطعات، پالت سازی چوبی و فلزی، بسته بندی قطعات غیر خودرویی، شناسایی و ردیابی هوشمند، انبارداری و لجستیک نوین، خودکفایی در تولید ملزوم ، رنگ آمیزی قطعات بدنه و … در دستور کار این شرکت برای تبدیل شدن به یک شرکت سرآمد در حوزه بسته بندی و توزیع قطعات یدکی در کشور با همکاری سایر شرکت های گروه قرار دارد.
این محصولات از مرحله طراحی تا تولید تحت نظارت و کنترل مهندسین شرکت همراه خودرو و سایپا با استفاده از مواد و متریال مناسب و با کیفیت ایده آل تهیه و بر اساس نیاز مشتریان عزیز عرضه خواهد شد.